Lions Club Asikkala

Piiri 107-C
IV Alue
1. Lohko

Perustettu 27.3.1967
Charter Night 23.9.1967
Nro 419

Lions Club Asikkala

Klubihallitus toimikaudelle 2017-18

Tehtävä Puhelin Sähköposti
Presidentti
Matti Halme
050 5951 401 matti.halme@phnet.fi
1. varapresidentti
Matti Laraste
044 5720 200 matti_laraste@hotmail.com
Sihteeri
Raimo Anttila
040 0492 122 raimo.a.anttila@gmail.com
Tiedotussihteeri / tail twister
Hemmo Ruoho
050 5637 442 ruohem@gmail.com
Rahastonhoitaja
Matti Halme
050 5951 401 matti.halme@phnet.fi
Klubimestari
Olli Kommeri
040 7059 169 saara.kommeri@icloud.com
Jäsentoimikunnan pj
Ilpo Malkavaara
050 9113 555 ilpo.malkavaara@gmail.com
Past presidentti
Kaarlo Huovinen
045 6397 150 huovinen.kaarlo@gmail.com

Virkailijat / toimikuntien vastuuhenkilöt 2017-18

Tehtävä Puhelin Sähköposti
Nuorisovaihto
Kaarlo Huovinen
045 6397 150 huovinen.kaarlo@gmail.com
Lions-Quest
Seppo Kousa
040 5477 534 seppokousa@luukku.com
Huumeasiamies
Matti Laraste
044 5720 200 matti_laraste@hotmail.com
Retkusiiven vanhin
Matti Mäkiaho
040 0711 515 matti.makiaho@gmail.com
Ohjelma- ja taloustoimikunnan pj
Hemmo Ruoho
050 5637 442 ruohem@gmail.com
Markkinapäällikkö 2017
Yrjö Mattila
040 7154 166 yrikmattila@gmail.com
Markkinasihteeri 2017
Juha Kamppila
050 0205 565 kamppila.jam@pp.phnet.fi
Vanhuspalvelu
Raimo Anttila
040 0492 122 harri.hirvonen@asikkala.fi
Lentopallo
Harri Hirvonen
044 7780 290 harri.hirvonen@asikkala.fi
Kalastus
Pentti Nikula
044 0304 055 pentti.nikula@phnet.fi
Ympäristoasiamies
Heikki Toukola
044 0842 684 heikkitoukola@gmail.com
Toiminnantarkastajat
Juha Kamppila
Altti Varpa
050 0205 565
040 5667 193
kamppila.jam@pp.phnet.fi
altti.varpa@gmail.com
Varatoiminnantarkastajat
Seppo Kousa
Pentti Nikula
040 5477 534
044 0304 055
seppokousa@luukku.com
pentti.nikula@phnet.fi